xray global
xray globalxray box

درباره ما

مجموعه XRay Global فعالیت خود را از سال 1396 با ورود روترهای پورتوباکس آغاز نمود.
این روترها نوعی VPN سخت افزاری هستند که در مدت 6 سال توانستند 12 هزار نفر را به جمع کاربران خود اضافه نمایند.

از سال 1401 این مجموعه اقدام به تغییر پلتفرم کاری و نوع سرویس دهی خود نمود و روترهای شیائومی XRay Box را عرضه کرد که با استقبال بی نظیری از سمت کاربرها مواجه گردید. همچنین با آپدیت دستگاههای پورتوباکس و تغییر فریمور آنها دستگاههای قدیمی را کاملا بروزرسانی کرده و آنها را به سرورها و سرویس های جدید خود متصل نمود.

مجموعه XRay Global در حال حاضر در دو بخش سرویس ارائه مینماید:

  1. اکانتهای VPN برای گوشیهای همراه بر روی پلتفرم اوتلاین
  2. روترهای VPN با پلتفرم XRay Guard

این مجموعه از سال گذشته برای گوشی های موبایل اقدام به عرضه ی اکانتهای اوتلاین با سرعت و کیفیت فوق العاده خوبی نموده است.شما میتوانید با مراجعه به سایت به آدرس www.xray.global پس از ثبت نام نسبت به خرید اکانتهای اوتلاین اقدام و از این سرویس بی نظیر مانند ده ها هزار مشترک دیگر مجموعه استفاده نمایید.

در زمینه روترهای شیائومی با طراحی و نصب یک فریمور تخصصی و قوی توانستیم سرویس فوق العاده ای را به هموطنان عزیز ارائه نماییم.
با عرضه این روتر توانستیم به نوعی جلوی سودجویانی که با سوء استفاده از شرایط روز کشورمان اقدام به کلاهبرداری های متفاوت از هموطنان عزیز کشورمان میکردند را بگیریم.
در حال حاضر این مجموعه آماده ارائه هر نوع سرویس و خدماتی در زمینه اینترنت آزاد به تمامی افراد، شرکتها و ارگان ها میباشد و حتی امکان طراحی پلتفرم اختصاصی برای مجموعه ها نیز وجود دارد.